Головна / Новини / Сьогодні 70 % українців вимагають розпуску парламенту, - Дмитро Андрієвський

Сьогодні 70 % українців вимагають розпуску парламенту, - Дмитро Андрієвський


 SK 9884

“З виходом із коаліції депутатських фракцій “Удар”, “Свобода” й окремих депутатів фракції “Батьківщина” почався процес розпуску парламенту. Рішенням більшості депутатів було ліквідовано фракцію комуністів. Очевидно, що парламент у тому складі, який зараз є, далі вже існувати не може. Свою історичну місію він вже виконав. Сьогодні 70% українців вимагають розпуску парламенту”, - зазначив народний депутат України від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що Верховна Рада – це політичний орган, і саморзпуск парламенту – це політичне рішення, яке потребує волі й відповідальності депутатів. Сьогодні склад парламенту не відображає волю виборців, що довели й президентські вибори й результати роботи парламенту.

 SK 0686


“Впевнений, вже восени цього року ми отримаємо новий парламент, новий Уряд, які будуть здатні спільно з Президентом втілювати реформи і відбудовувати країну”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

Політик зазначив, що протягом пленарного тижня 22-25 липня Верховна Рада розпочала процес законодавчого забезпечення гармонізації стандартів у харчовій промисловості з стандартами ЄС. Адаптація вітчизняного законодавства та стандартів до вимог ЄС забезпечить розширення можливостей збуту вітчизняної продукції в країнах Європейського співтовариства. Це особливо важливо зараз, на тлі політики Росії, спрямованої проти українських товаровиробників.Також парламент ухвалив чергові зміни до законодавства щодо захисту підприємців, зокрема, обмеживши право контролюючих органів на здійснення перевірок.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online