Головна / Новини / Народні депутати Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець допомагають госпіталізованим прикордонникам

Народні депутати Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець допомагають госпіталізованим прикордонникам


Foto 1

«В Центральний клінічний госпіталь державної прикордонної служби України постійно привозять поранених прикордонників і виписують тих, хто одужав. Вони повертаються знову на службу і їм потрібна нова форма, взуття. Разом з моїм колегою народним депутатом Олександром Бригінцем ми надаємо прикордонникам необхідну допомогу, щоб у свої загони вони повернулися у новій формі, з аптечками і новим обладнанням», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Foto 2

Під час перерви у роботі парламенту народні депутати відвідали поранених прикордонників у київському госпіталі та привезли їм допомогу. Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець вирішили взяти своєрідне шефство над тими, хто виписується, щоб вони почувалися впевнено і захищено на службі. Разом із керівництвом госпіталю народні депутати обговорили проблеми та потреби поранених.

«Я теж свого часу проходив службу в лавах прикордонних військ. З власного досвіду знаю, яка це складна робота. Сьогодні українські прикордонники знаходяться у дуже непростій ситуації і їм потрібна як підтримка держави, так і волонтерів. Впевнений, до нас приєднаються й інші небайдужі українці», – підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online