Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян


«Мешканців Соломянського району столиці, як і раніше, турбують проблеми ремонту будинків, стан доріг, питання соціального забезпечення, виплата зарплат і пенсій. У той же час, серед питань, з якими звернулися до мене громадяни, були  й такі, що спрямовані на допомогу дітям з Луганської і Донецької областей, які тимчасово перебувають у Києві. Кияни також виходять з ініціативами щодо створення центрів роз’яснювальної та патріотично-виховної роботи. Адже поки наші військові захищають країну біля кордону на передовій, інші повинні захищати її в тилу», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

IMG 3156

Мешканка будинку №11 по вулиці Білецького Людмила Варшавська звернулася до народного депутата з проханням допомогти вирішити питання благоустрою прибудинкової території, зокрема здійснити ямковий ремонт асфальтового покриття. Крім того, спільно з ініціативною групою матерів,  Людмила Анатоліївна просила підтримати відкриття дитячого клубу раннього розвитку й допомогти з орендою приміщення. «В нашому мікрорайоні немає відповідних закладів, де діти могли б творчо проводити час, спілкуватися, займатися, розвиватися, нам дуже необхідний такий центр і ми вже маємо чіткий план реалізації цього проекту», – зазначила Людмила Варшавська.

IMG 3205

 

Голова будинкового комітету бульв. Лепсе, 83-Г й водночас голова асоціації «Виборець» Таміла Ксінкіна поскаржилася Дмитру Андрієвському на те, що стіни та сходові клітини її будинку вже давно потребують ремонту. Важливим у спілкуванні з депутатом для Таміли Іванівни стало питання організації в районі так званого «Будинку виборця», мета якого – вдосконалення патріотично-виховної роботи серед виборців.

Народний депутат зазначив, що разом з депутатами Київради від Соломянського району вже подав до КМДА пропозиції до програми Соціально-економічного розвитку столиці на 2015 рік, де будинок № 83-Г по бульв. І. Лепсе включено в адресний перелік будинків, що потребують ремонту.    

IMG 3236

 

Мешканець будинку 11 по вул. Керчинській скаржився на те, що будинок знаходиться в аварійному стані. У збудованій наприкінці 50-х років минулого століття хрущівці вже зявилися великі тріщини на стінах. Мешканець переконує, що фундамент будинку робився із цегли, без дренажу, з дерев’яними підпорками, які вже прогнили.

Депутат наголосив, що вже направив  відповідні депутатські звернення до КМДА та до КП «Київжитлоспецексплуатація» щодо обстеження будинку та надання висновків стосовно його стану.

IMG 3250

 

До Дмитра Андрієвського звернулися співробітники «Промислово-економічного коледжу» НАУ. Вони обурені ситуацією в учбовому закладі й наголошують на неправомірних діях керівництва, зокрема порушенні трудового законодавства.

Депутат вже направив звернення до територіальної державної інспекції з питань праці у м. Києві, Міністерства  освіти і науки України та  Генеральної прокуратури щодо проведення перевірки діяльності коледжу та дотримання керівництвом чинного законодавства.

 

IMG 3294

 

Волонтери громадської організації «Громадська варта Соломянського району» звернулися до народного депутата з проханням підтримати благодійну акцію для дітей зі Словянська, що проходитиме найближчим часом у парку ім. Островського.

Дмитро Андрієвський відгукнувся на ініціативу волонтерів і підтримав акцію.

 

IMG 3130

Під час прийому народний депутат також надав матеріальну допомогу на лікування важкохворого 4-місячного хлопчика Миколи Жука.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online