Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець в зоні АТО передають допомогу бійцям Нацгвардії та батальйонам територіальної оборони

Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець в зоні АТО передають допомогу бійцям Нацгвардії та батальйонам територіальної оборони


 

фото 7

«Нашим військовим, які перебувають в зоні АТО, потрібна постійна підтримка і допомога. Міністерство оборони сьогодні вже забезпечило бійців необхідним мінімумом, але цього не достатньо. Ми всі повинні долучитися до волонтерського руху і допомагати нашій армії», - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

фото 1

 

Політик підкреслив, що разом з колегами Олександром Бригінцем, Леонідом Ємцем та Віталієм Яремою зібрали необхідну допомогу для бійців, відповідно до їхніх потреб і прохань, та разом з Олександром Бригінцем особисто супроводили вантаж в зону  АТО.

 

Фото 11

«Бійці просили привезти їм гумові чоботи, робочі водостійкі костюми, куртки з утепленням, питну бутильовану воду, каву, шоколад, цигарки. Набралося на цілу фуру. Так 11-й, 12-й київські батальйони та інші підрозділи отримали те, що замовляли», – наголосив Дмитро Андрієвський.

фото 9

В одному з батальйонів депутатам розповіли: якщо з доправленої допомоги щось виявляється непотрібним, наприклад, надлишки ліків, то їх віддають місцевим мешканцям. За це люди вдячні військовим.
фото 4
«Протягом декількох днів ми проїхали 2000 км. Були у селех поблизу Словянська, у самому Словянську, на Луганщині та Донеччині.  Ми спілкувалися з місцевим населенням і військовими. Безперечно, ситуація непроста. Є регіони, де місцеві жителі допомагають нашим військовим, приносять їм їжу й радо зустрічають. Є міста, де люди існують в абсолютному інформаційному вакуумі, виснажені, налякані, розгублені, збіднілі, тут військові допомагають населенню. Головне, що дух у наших військових бадьорий і сильний, а міста у звільнених регіонах повертаються до нормального життя», – зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online