Головна / Новини / Іменем Майдану не може чинитися беззаконня

Іменем Майдану не може чинитися беззаконня


Фото

«Сьогодні Майдан суттєво відрізняється від того, який був у листопаді-грудні 2013 і січні-лютому 2014 року. Я знаю це дуже добре. Разом з Віталієм Яремою ми одними з перших тоді встановили на Майдані намет, де люди могли обігрітися, харчуватися і отримати юридичну допомогу. Ми пліч-о-пліч стояли там чотири місяці. Нині в країні і в столиці обрано легітимну владу, яка потребує нашої підтримки і єдності. Вже немає потреби встановлювати намети. Всі, хто прагне відстоювати інтереси України, отримали таку можливість: записалися до лав Національної гвардії, долучилися до волонтерської роботи чи в інший спосіб працюють на благо нашої країни», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

«Майдан вже не на площі, а в конкретній щоденній роботі і громадянській позиції кожного з нас. Я підтримую ініціативу Генерального прокурора Віталія Яреми, який звернувся до Міністра внутрішніх справ України, голови Служби безпеки України з метою вжити невідкладних заходів для поновлення правопорядку в центральній частині нашої столиці та звільнення приміщень», -  наголосив депутат.

Дмитро Андрієвський підкреслив, що кияни сьогодні масово звертаються до депутатів і правоохоронних органів з проханням навести лад у центрі міста, створити умови, щоб можна було безпечно і безперешкодно ходити центром столиці. Останнім часом побільшало випадків нападу на журналістів, перешкоджання їхній діяльності, стрілянини та розбою. Це ніколи не було притаманно Майдану. Все схоже на сплановані акції, мета яких – дискредитація Майдану.

«Майдан вже виконав свою важливу функцію. І треба не допустити спаплюження тої значної позитивної ролі, яку він відіграв. В умовах зовнішньої агресії і внутрішньої кризи нам треба об’єднуватися і працювати. Як справедливо зазначив Генеральний прокурор України Віталій Ярема: «Іменем Майдану не може чинитися беззаконня». Це повинен розуміти кожен українець», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online