Головна / Новини / Верховна Рада VII скликання свою історичну місію вже виконала, - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада VII скликання свою історичну місію вже виконала, - Дмитро Андрієвський


«Верховна Рада сьогодні не репрезентує виборців України. Це довели і останні вибори Президента, це доводить і щоденна робота парламенту. Зміни обов’язково повинні відбутися і в законний спосіб, за умови створення відповідного законодавчого забезпечення майбутніх виборів», – зазначив під час прес-конференції на інформаційному порталі «Обозреватель»  народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, якщо проводити вибори за системою, яка нині існує, – це змішана система, де мажоритарна складова 50 %, можна отримати Раду ще гіршу за ту, яка є.

 

 SK 9227

 

«Верховна Рада – це політичний орган.  І саморозпуск – це політичне рішення. Я за чесну розмову. Якщо ми хочемо затягувати балачками цей процес, усілякими технологічними речами, тоді можна робити переформатування, фасадні зміни, але нічого не буде змінено по суті. Затягування розпуску парламенту, відтермінування позачергових виборів критично зменшує підтримку парламенту і підтримку парламентаризму в країні. І ця тенденція вкрай небезпечна», – підкреслив, відповідаючи на запитання журналістів, Дмитро Андрієвський.    

«Коли в Раді реєструється 4 або 5 законопроектів, робиться це лише для того, щоб розмити голоси, щоб жоден з проектів не став законом. Така технологія використовується дуже часто. Але сьогодні треба розробити консолідований проект закону. Це повинні бути відкриті списки регіональні, подобається комусь, чи ні.  Змішану систему буде важко втілити у життя в Україні. Треба подумати, як залучати мешканців Криму громадян України до цього процесу. У нас сьогодні непроста ситуація на сході. Треба розуміти, яка там можливість проводити вибори по мажоритарним округам. Чи не отримаємо ми ще гіршу якість парламенту? Тому я впевнений, що це має бути пропорційна система з відкритими списками», – переконаний депутат.

 

 SK 9288

 

На думку Дмитра Андрієвського, Верховна Рада VII скликання увійде в історію, адже в критичний час, коли було питання бути чи не бути Україні, вона  пройшла це випробування гідно.

«Від того, наскільки швидко відбудуться перевибори, наскільки швидко ця Верховна Рада піде в історію, залежить те, наскільки буде дискредитована та надзвичайно позитивна роль Верховної Ради, її  демократичних сили, яку вони відіграли під час подій листопада-грудня 2013 і січня-лютого 2014 років. Тому, я бажаю всім депутатам Верховної Ради політичної відповідальності. Впевнений, що найближчим часом ми будемо мати нову Верховну Раду, яка буде обрана за новим законодавством і буде відображати ті політичні уподобання, які є сьогодні в Україні. А надзвичайно важкі і серйозні завдання, які стоять сьогодні перед країною, буде виконувати вже нова Верховна Рада», – наголосив під час прес-конференції Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online