Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала магістрів інституту енергозбереження НТУУ «КПІ»

Команда Дмитра Андрієвського привітала магістрів інституту енергозбереження НТУУ «КПІ»


 

 SK 8508

«Ми щиро вітаємо всіх випускників Національного технічного університету «КПІ» з отриманням дипломів. Також вітаємо всіх освітян і студентів з ухваленням парламентом нового закону про вищу освіту, автором якого є ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. Київський політехнічний інститут один з найкращих і престижних вишів України, його фахівці, інженери цінуються у всьому світі. Впевнений, поступово реалізуючи стратегію європейського розвитку освіти, ми досягнемо кращих перспектив для наших молодих фахівців. Для цього ми вже зробили важливі кроки», – зазначив випускник НТУУ «КПІ», народний депутат України Дмитро Андрієвський.    

Випускники НТУУ «КПІ» народний депутат Дмитро Андрієвський і депутат Київради Руслан Кисіль завжди бажані гості у своїй альма-матер. Цього року дипломи магістрів разом з керівництвом Інституту енергозбереження і енергоменджменту  урочисто вручив випускникам Руслан Кисіль.

 SK 8617

 

«Ви зробили вирішальний крок у майбутнє. Бажаю, щоб накопичені за роки навчання знання залишилися з вами на довгі роки, примножувались, і стали запорукою успіху у професії. Не забувайте рідний університет, викладачів, друзів. Будьте патріотами свого університету і своєї країни. А ми зробимо все, щоб Київський Політехнічний Інститут процвітав, а молодь почувалася впевнено і захищено у своїй країні», – підкреслив у привітанні Руслан Кисіль.  

Нагадеємо, вже декілька років поспіль кращі студенти НТУУ «КПІ» отримують іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка сьогодні найвища в країні.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online