Головна / Новини / Підсумки пленарного тижня 17-20 червня 2014 р.

Підсумки пленарного тижня 17-20 червня 2014 р.


 

 SK 1702

«Підсилити обороноздатність держави і досягнути миру на сході – сьогодні головне завдання парламенту, Уряду і Президента. Цього тижня Верховна Рада ухвалила низку важливих законопроектів. Зекономлені на виборах Президента України кошти, спрямовано на підсилення обороноздатності, внесено відповідні зміни до держбюджету. Верховна Рада також погодила декілька ключових кандидатур на державні посади, які вніс президент Петро Порошенко. Генпрокурором призначено Віталія Ярему, міністром закордонних справ - Павла Клімкіна, головою Нацбанку - Валерію Гонтареву", - зазначив народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина" Дмитро Андрієвський.

 SK 3101

Депутат наголосив, що Верховна Рада також прийняла Постанову щодо невідкладних заходів спрямованих на захист державного кордону. Внесено зміни до законодавства щодо посилення соціальних гарантій учасників АТО та членів їх сімей, зокрема, соціальні виплати сім’ям загиблих учасників АТО, підвищення розміру пенсій родинам військовослужбовців у разі втрати годувальника.

«Парламент ухвалив закон спрямований на захист прав біженців: «Про правовий статус осіб, які вимушені залишити місця проживання внаслідок тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та обставин, пов'язаних з проведенням антитерористичної операції на території України». Закон встановлює економічні, соціальні та правові гарантії захисту біженців їх прав та законних інтересів на території України відповідно до Конституції України, міжнародних договорів України, а також принципів і норм міжнародного права», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

 SK 2172

 

Політик зазначив, що з метою забезпечення гарантування прав вкладників проблемних банків прийняті зміни до Державного бюджету щодо збільшення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Мною зареєстровано два важливі законопроекти, щоб забезпечити прозорість надання послуг і формування тарифів у галузі ЖКГ.  Та законопроект, який повинен забезпечити відповідним категоріям громадян  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування й уникнути дискримінації в частині визначення категорій таких осіб», – наголосив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online