Головна / Новини / Підсумки пленарного тижня Верховної Ради 3-6 червня

Підсумки пленарного тижня Верховної Ради 3-6 червня


 SK 1778

«В Україні відбулися вибори Президента. Громадяни в першому турі, з беззаперечною перевагою голосів висловили довіру Петру Порошенку. Кияни обрали мера – Віталія Кличка і Київраду, яка вже розпочала свою роботу. Першочерговим завданнями парламенту сьогодні залишається  врегулювання ситуації у східних регіонах та забезпечення обороноздатності країни», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що прийнято зміни до законів України щодо боротьби з тероризмом, утворено Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань перевірки використання коштів, перерахованих громадянами України на підтримку Збройних Сил України та видатків Державного бюджету України, спрямованих на потреби Збройних Сил України.

 SK 4270

«Внесено зміни до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", якими передбачається, що період проходження громадянами військової служби у особливий період зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також державної служби у подвійному розмірі. Крім того, передбачається здійснення виплати грошового утримання членам сім’ї військовослужбовців у період впровадження особливого періоду на рівні розміру грошового забезпечення, в тому числі додаткових та інших видів грошового забезпечення в розмірах, що встановлені військовослужбовцю на день його мобілізації», – зазначив Дмитро Андрієвський.

 SK 4462

«У той же час парламент продовжує активно працювати над реалізацією євроінтеграційної стратегії держави і подоланням економічної кризи. З метою забезпечення виходу української продукції на європейські ринки та гармонізації українських стандартів з стандартами ЄС прийнято Закони України «Про стандартизацію» та «Про метрологію та метрологічну діяльність», – наголосив Дмитро Андрієвський.

Політик зауважив, що з метою захисту громадян, які мають валютні кредити,  було ухвалено Закон України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті. Також внесено зміни до Закону України "Про Державний земельний кадастр" щодо скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online