Головна / Новини / Реконструкція Бортницької станції аерації убезпечить Київ від екологічної катастрофи, – Дмитро Андрієвський

Реконструкція Бортницької станції аерації убезпечить Київ від екологічної катастрофи, – Дмитро Андрієвський


 SK 2755

Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Дмитро Андрієвський взяв участь у робочій нараді з питань реалізації проекту комплексної реконструкції очисних споруд, що відбулась на території Бортницької станції аерації. Нарада пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України Віталія Яреми, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана та за участі Київського міського голови Віталія Кличка і Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Сакати Тоічі.

 SK 2664

«Проблема реконструкції Бортницької станції аерації сьогодні стоїть дуже гостро. Це один з найнебезпечніших екологічних об’єктів столиці. Її стан нині потребує негайної реконструкції, щоб не допустити екологічної катастрофи і забезпечити життєдіяльність міста. Київ вже багато років не міг вирішити цю проблему, зокрема і через брак коштів. Лише сьогодні керівництву держави і міста вдалося залучити іноземні інвестиції для здійснення реконструкції станції», – зазначив Дмитро Андрієвський.

 SK 2717

Політик підкреслив, що реконструкцію планується здійснити в найкоротші терміни. Перші роботи з розчищення мулових полів та встановлення обладнання заплановано на вересень поточного року. Будівництво здійснюватиметься українськими будівельними компаніями з використанням новітніх японських технологій та обладнання.

 SK 2881

«Японія має намір фінансувати даний проект у розмірі 110 мільярдів Єн (1,1 мільярд доларів США) на дуже вигідних для України умовах (кредит надається на 40 років під 0,1% з можливістю відстрочки платежу на 10 років)», – підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online