Головна / Новини / Підсумки виборів у Солом’янському районі столиці

Підсумки виборів у Солом’янському районі столиці


AKUZ2082

«За підсумками голосування на виборах Президента України у Соломянському районі міста Києва безперечним лідером став Петро Порошенко, набравши 62,34 % голосів. Зі значним відривом на другому і третьому місці рейтингового списку опинилися Юлія Тимошенко 7,96% та Олег Ляшко 7,89 %. У той же час, лідером виборів Київського міського голови став Віталій Кличко, набравши 54,84 % голосів. Інші кандидати отримали значно меншу підтримку: Леся Оробець 9,11%, Олександр Омельченко 7,58%, Володимир Бондаренко 7,02%», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що такий результат став яскравим свідченням того, що сьогодні в суспільстві є великий запит на об’єднання.

«Вперше в історії два політика довели, що можуть поступитися власними амбіціями, об’єднатися і створити потужну команду, яка забезпечить взаємодію всієї вертикалі влади: від Президента до мера міста і Київради. Переконаний, саме це забезпечило їм такий результат на виборах і абсолютну перемогу в першому турі», - наголосив Дмитро Андрієвський.

«Обираючи депутатів до Київради, мешканці Солом’янського району віддали перевагу партії «Удар» і кандидатам мажоритарних округів від цієї ж політичної партії. Серед переможців виборів: Максим Шкуро (54 виборчий округ) – 40,82% голосів, Максим Конобас (50 виборчий округ) – 27,27%, Руслан Кисіль (49 виборчий округ) – 24,65 % голосів», - зазначив Дмитро Андрієвський.

«Такі результати виборів дають великий шанс новій владі сформувати сильну й згуртовану команду, яка забезпечить швидкі й позитивні зміни», – переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online