Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав школярів зі святом Останнього дзвоника

Дмитро Андрієвський привітав школярів зі святом Останнього дзвоника


 SK 0197

«Дорогі діти, ви наша надія і віра. Як сказав колись відомий французький письменник Анрі Барбюс: «Школа – це майстерня, де формується думка молодого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш  випустити із рук майбутнє». Ми докладаємо максимум зусиль, щоб школа залишалась надійним фундаментом виховання нашого суспільства, була запорукою оптимізму і віри у майбутнє», – зазначив у привітанні під час урочистої лінійки в СЗОШ № 74 Солом’янського району столиці народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 0485

Директор школи Олена Марушевська висловила вдячність Дмитру Андрієвському за багаторічну співпрацю і допомогу школі та вручила Подяку.

Podyaka 1

«Спільно з керівництвом школи ми ставимо нові завдання, вирішуємо нагальні проблеми школи і готуємося до нового навчального року. Наша співпраця зі школою вже триває 13 років. За цей час ми багато зробили, залучили на потреби школи близько одного мільйона гривень: це й ремонти, нові меблі, оргтехніка.  Ми й надалі будемо підтримувати школу, аби нашим дітям було затишно і комфортно навчатися», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online