Головна / Новини / Українці проголосували за європейський вибір, – Дмитро Андрієвський

Українці проголосували за європейський вибір, – Дмитро Андрієвський


Rada 2

«Щоб українське суспільство не розчарувалося у своєму виборі, необхідно реалізувати програму, з якою Петро Порошенко йшов на вибори. Українці підтримали запит на стабільність, на вирішення тих глибинних викликів, які сьогодні є в Україні. Нам треба формувати професійну команду і реалізовувати програму. Нині всі можливості для цього є. Ми маємо підтримку наших партнерів у США та Європі, є бачення розвитку відносин і ведення переговорів з Російською Федерацією. Я впевнений, що на всі ці виклики новий Президент дасть адекватну відповідь. Треба працювати над тим, щоб Україна швидко вийшла із складної економічної, політичної і геополітичної  ситуації», – зазначив в ефірі програми «Власний погляд» на телеканалі «Рада» народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що новий Президент, безперечно, буде укріплювати вертикаль влади. І навіть будь-які розмови про опозиційність до Кабінету міністрів, Президента сьогодні – це робота проти України.

Rada 1

«Нам треба об’єднувати зусилля, треба зробити все, щоб сформувати професійну, міцну українську владу. Країна дуже серйозно змінилася, вона потребує нових політиків, нових ідей. В суспільстві немає запиту на жорстоке протистояння, на «чорне» і «біле». Сьогодні є запит на обєднання, на виведення країни з кризи. Не можна допустити, щоб вороги України скористалися розбіжностями в українському політикумі», – підкреслив у своєму інтерв’ю Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо виборів мера столиці, Дмитро Андрієвський зазначив, що більшість киян підтримали Віталія Кличка та його політичну силу.

«В столиці сьогодні багато проблем. Ми повинні допомогти Віталію Кличку сформувати професійну команду. За підтримки Президента й, маючи більшість голосів у Київраді, у нього будуть всі можливості, щоб за півтора роки такі зміни провести. Петро Порошенко і Віталій Кличко вперше в історії показали, що два політика можуть об’єднатися, прибрати власні амбіції і дійсно створити єдину команду», - зазначив в ефірі телеканалу «Рада» Дмитро Андрієвський.

Докладніше у програмі «Власний погляд» на телеканалі «РАДА» http://www.youtube.com/watch?v=Nil9sGhxOQg  Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online