Головна / Новини / За сприяння Дмитра Андрієвського здійснено благоустрій прибудинкової території будинку по вул. Стражеска №1

За сприяння Дмитра Андрієвського здійснено благоустрій прибудинкової території будинку по вул. Стражеска №1


 «На прохання мешканців району, ми щойно встановили дитячий майданчик поблизу будинків Стражеска № 1, 3-А, Героїв Севастополя 32. Стан прибудинкової території вже давно потребував ремонту та благоустрою, на що неодноразово скаржилися мешканці. Ми встановили дитячий ігровий комплекс, забезпечили відновлення асфальтового покриття двору, кронування дерев, які через свою висоту чинили небезпеку, здійснили демонтаж бетонних плит, які перешкоджали вільному руху у дворі, завезли чорнозем для клумби», – зазначив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський. 

dvir do

  На фото двір до відновлення асфальтового покриття та благоустрою. 

AKUZ5456 1

На фото двір після благоустрою.

У своєму зверненні до народного депутата мешканці наголосили, що неодноразово протягом тривалого часу зверталися до міської, районної влади та комунальних служб з проханням вирішити проблеми благоустрою прибудинкової території, але марно.

AKUZ5356 1

AKUZ5400 1

«Вже протягом 12 років разом з моєю командою ми допомагаємо вирішувати мешканцям проблеми району. Це постійна і системна робота. Переконаний, місту і району вже давно  потрібна ефективна влада, здатна опікуватися нагальними питаннями житлово-комунального господарства, іншими важливими господарськими питаннями, які турбують киян. Впевнений найближчим часом, обравши мера і Київраду, ми зможемо більш активно і продуктивно працювати, а згодом і забезпечити гідний розвиток міста і зокрема Солом’янського району», – підкреслив Дмитро Андрієвський.          

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online