Головна / Новини / Дмитро Андрієвський подарував солом’янцям ще один дитячий майданчик

Дмитро Андрієвський подарував солом’янцям ще один дитячий майданчик


AKUZ4697

«Під час однієї із зустрічей до мене звернулися мешканці будинку № 3-А по вулиці Стражеска  з проханням встановити у дворі їхнього будинку дитячий майданчик. Ми запланували виконання робіт навесні, за сприятливих погодних умов. І тепер, коли діти весь вільний час проводять на вулиці, ми встановили ігровий комплекс», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський. 

Депутат підкреслив, що майданчик розташовано на галявині поблизу трьох будинків Стражеска № 1, № 3-А та Героїв Севастополя 32. На теперішній час ще тривають роботи з благоустрою та прибирання території.

Подякувати депутатові та поспілкуватися з ним зібралося чимало мешканців. Обговорювали найбільш гострі й актуальні питання стосовно виборів Президента, мера столиці та Київради. Всіх хвилює доля країни й рідного міста.

AKUZ4759

Крім того мешканці, користуючись нагодою, звернулися до депутата з проханням допомогти вирішити проблеми  благоустрою прибудинкових територій, житлово-комунального господарства.

Мешканці будинку № 3-А по вул. Стражеска просять зрізати деякі тополі, які вже надто високі і під час негоди становлять небезпеку.   

Мешканці будинків № 10 по вул. Білецького та № 32 по вул. Героїв Севастополя  скаржилися на те, що після профілактичних робіт не відновлено гаряче водопостачання.

AKUZ5109

З проханням встановити «лежачі поліцейські» для обмеження руху транспорту та відновити асфальтове покриття у дворі звернулися мешканці Стражеска 3-А та Героїв Севастополя 32 і 34. 

У будинку по вулиці Героїв Севастополя  потребують ремонтну внутрішньобудинкові мережі, зокрема каналізація, яка тече у підвалі, створюючи антисанітарію і сморід.

Мешканці будинку № 11 по вулиці Білецького також звернулися до народного депутата з проханням встановити додаткові ігрові елементи на дитячий майданчик у дворі їхнього будинку.

AKUZ5329

«За результатами зустрічі і звернень громадян я підготую та направлю депутатські звернення до відповідних органів влади та комунальних служб. Деякі питання ми вже почали вирішувати самостійно й оперативно. Найважливіше сьогодні завдання, яке стоїть перед кожним громадянином України, зокрема киянами, – це прийти на вибори й обрати Президента країни, мера столиці і відповідальну Київраду», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online