Головна / Новини / Верховна Рада ухвалила «Меморандум порозуміння і миру»

Верховна Рада ухвалила «Меморандум порозуміння і миру»


 

AKUZ3795

«Одним з найбільш актуальних завдань парламенту сьогодні є належне забезпечення волевиявлення громадян. З цією метою Верховна Рада прийняла зміни до Закону України «Про вибори Президента України», які надають права військовослужбовцям голосувати за місцем тимчасової дислокації та передбачають ряд додаткових заходів щодо забезпечення проведення виборів Президента України. Крім того, в "Меморандумі порозуміння і миру", який Верховна Рада ухвалила 20 травня, окремий акцент зроблено на позиції щодо сприяння проведенню виборів Президента 25 травня», - зазначив народний депутат України від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що парламент активно працює над вирішенням конфлікту у східних регіонах країни. Прийняття "Меморандуму порозуміння і миру", де чітко визначено статус української мови як державної, узгоджено позицію щодо статусу російської мови та гарантовано підтримку мов національних меншин у місцях їх компактного проживання – є важливим кроком до стабілізації ситуації в країні. За ухвалення цього рішення проголосували 252 народні депутати.  

“Верховна Рада ратифікувала меморандум про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором щодо надання Україні від ЄС макрофінансової допомоги в обсязі до 1 млрд євро. Ці кошти макрофінансової допомоги Україні у розмірі 1,6 млрд євро планується виділити до кінця 2014 року під низькі процентні ставки. Загальна сума широкого пакету допомоги Україні від ЄС, через Європейський інвестиційний банк становитиме до 3 млрд євро за 3 роки”,  - наголосив Дмитро Андрієвський.

Депутат зазначив, що парламент продовжує активно працювати над євроінтеграційними законопроектами. 20 травня було прийнято у першому читанні законопроекти «Про метрологію та метрологічну діяльність» та «Про стандартизацію», які є важливим кроком до усунення технічних бар’єрів, що стояли на заваді збільшення експорту до ЄС після скасування ввізних мит.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online