Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відвідав та привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги

Дмитро Андрієвський відвідав та привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги


 

Традиційно, щороку народний депутат України Дмитро Андрієвський особисто відвідує ветеранів Великої Вітчизняної війни та вітає їх з Днем Перемоги.

AKUZ3158

“Сьогодні, коли країна переживає складні часи, коли армія мобілізована і стоїть на захисті єдності і територіальної цілісності держави, коли частина території анексована і визнана окупованою – ми згадуємо патріотичний подвиг, воїнську відвагу, мужність і відданість своїй Батьківщині наших ветеранів, вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя заради миру. Наш людський і моральний обов’язок турбуватися про ветеранів, зберегти мир та побудувати сильну, заможну й нелазежну державу”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ3175

 

Дмитро Андрієвський разом з кандидатом в депутати Київради від 49 округу Солом’янського району столиці Русланом Кисілем відвідали Іщука Віктора Акимовича 1926 р.н., учасника бойових дій, який має 22 нагороди, в т.ч. орден ВВВ «За мужність».

AKUZ3178

 

Вони також привітали Йотко Лідію Георгіївну 1927 р.н., учасника  ВВВ, вдова Героя Радянського Союзу, яка має 7 нагород, в т.ч. медаль Захисника Вітчизни.

AKUZ3191

 

Політик завітав до Кобинька Юліана Давидовича 1929 р.н.,  учасника ВВВ.

AKUZ3291

Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль привітали Белецького Володимира Івановича 1927 р.н., учасника ВВВ, який має 9 нагород, в т.ч. медалі «За відвагу» та «Бойові заслуги».

AKUZ3441

Гості завітали також і до Пилипенко Наталії Павлівни 1930 р.н., учасника ВВВ, який має 8 нагород, в т.ч. орден ВВВ.

AKUZ3455

 

Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль привітали Томашевську Євгенію Леонідівну 1923 р.н., учасника ВВВ, яка має 12 нагород, в т.ч. орден ВВВ

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online