Головна / Новини / Cитуація в парламенті відображає стан справ в країні, - Дмитро Андрієвський

Cитуація в парламенті відображає стан справ в країні, - Дмитро Андрієвський


 

Trk 4

«В парламенті сьогодні склалась непроста ситуація, але вона цілком відображає стан справ в країні в цілому. Парламент нині працював емоційно, але плідно. Депутати ухвалили три надзвичайно важливі законопроекти, зокрема щодо спрощення візового режиму з Євросоюзом та просування наших товарів. Також були прийняті рішення щодо стабілізації ситуації в країні. Створено слідчі комісії щодо подій в Одесі, на сході, зокрема в Маріуполі”, - зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо корупції та покарань корупціонерів, Дмитро Андрієвський підкреслив, що в Україні існує антикорупційне законодавство, головне, щоб воно виконувалося. Корупційні злочини повинен довести суд, якщо є такі підстави, тоді й відбувається вилучення майна тощо.

Коментуючи ситуацію на сході країни, політик наголосив, що діалог повинен відбуватися, й зокрема в парламенті.  Донецьк, Луганськ – це територія України, там мешкають громадяни України, треба зробити все, щоб їх права були захищені. Зараз серйозна робота йде над внесенням змін до Конституції, які передбачають значні можливості щодо самостійності регіонів, у тому числі фінансової, організаційної, адміністративної. Обов'язково потрібно вирішити питання децентралізації влади. Саме в цьому полягає основна мета внесення змін до Конституції.

“Від майбутньої влади, майбутнього президента буде залежати те, яким чином і в який час буде вичерпано конфлікт. Вибори повинні поставити крапку в протистоянні, яке відбувається в країні. Треба будувати нову країну, щоб вона була квітучою, цілісною і незалежною”, - зазначив в ефірі ТРК “Київ” Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться у програмі “Столиця” на ТРК “Київ”

http://www.youtube.com/watch?v=h5sz8O8Gs9U

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online