Головна / Новини / Соціальна підтримка громадян – сьогодні одне з найбільш актуальних питань, - Дмитро Андрієвський

Соціальна підтримка громадян – сьогодні одне з найбільш актуальних питань, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ6852

Дмитро Андрієвський провів зустріч з мешканцями Солом’янського району столиці й надав матеріальну допомогу тим, хто звертався до його громадської приймальні.

«Сьогодні соціальна підтримка громадян – одне з найбільш актуальних питань. До моєї громадської приймальні щомісяця надходять десятки звернень з проханням надати матеріальну допомогу. Переважно це пенсіонери, інваліди, матері-одиначки, багатодітні родини й ті, хто потребує коштів на лікування. Більшість з них не мають можливості самостійно вирішити свої проблеми. Їх потрібно підтримувати щоденно, не чекаючи, коли держава буде спроможна забезпечити їм належний захист», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Головними темами спілкування стали вибори у столиці і ситуація на сході країни. Виборці ставили народному депутатові запитання щодо перспектив розвитку міста і району після виборів.

 

AKUZ7099

 

Під час зустрічі 44 мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу від депутата.

Нагадаємо, у квітні 2014 року соціальну підтримку отримало ще 154 особи. http://www.andrievsky.kiev.ua/news/dmitro-andr-vskii-prov-v-zustr-ch-z-pens-onerami-solom-ianskogo-raionu

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online