Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського підтримала конкурс «Корона на Двох» в НТУУ «КПІ»

Команда Дмитра Андрієвського підтримала конкурс «Корона на Двох» в НТУУ «КПІ»


AKUZ2512

Випускники НТУУ «КПІ» Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль підтримали  щорічний традиційний для мешканців студмістечка «КПІ» конкурс «Корона на Двох 2014».

«У цьому творчому конкурсі взяли участь студенти двох гуртожитків студмістечка «КПІ». Понад 1000 студентів спостерігали за подіями і вболівали за своїх учасників. Переможців визначили журі та студенти через інтернет голосування. Впевнений, підтримка культурних традицій університету – одне з наших найважливіших завдань. Молодь в «КПІ» надзвичайно активна й творча, її треба підтримувати. Я в цьому переконався ще коли сам був студентом інституту», - наголосив Руслан Кисіль.

AKUZ2337 1

«Ми щороку підтримуємо багато культурних та спортивних заходів у Київському політехнічному інституті. Питання дозвілля і відпочинку для студентів є не менш важливим, ніж учбовий процес. Студентським життям тут опікуються переважно профспілки та студради. Саме вони виходять з ініціативами щодо проведення заходів і звертаються до нас за підтримкою. Ми завжди охоче відгукуємося і сприяємо в організації, матеріальному забезпеченні, приходимо з призами та подарунками», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online