Головна / Новини / Помічнику народного депутата Дмитра Андрієвського Руслану Кисілю заборонили в’їзд до Російської федерації

Помічнику народного депутата Дмитра Андрієвського Руслану Кисілю заборонили в’їзд до Російської федерації


 КисельПоховання рідної людини - не привід для поїздки до Росії. Після 11-годинної розмови на залізнодорожному перепускному пункті агенти федеральної служби безпеки не пустили до Росії помічника депутата Верховної Ради України лише за те, що той патріот і розділяє погляди свого керівника.

«Росіяни влаштовують полювання на відьом. У цьому переконався українець Руслан Кисіль, який їхав до Ростова на похорон тестя. Російські прикордонники зсадили чоловіка з потяга й затримали. Все - через один-єдиний документ, який побачили серед речей під час огляду», - зазначили журналісти програми «Свідок» телеканалу НТН.

Руслан Кисіль, помічник народного депутата України:

- А це що у вас за посвідчення? Кажу - це службове посвідчення. Можна поглянути? Я їм показав. Де ви працюєте? У Верховній Раді помічником народного депутата. Коли мене туди привели, назвали мені такі біографічні дані, які далеко не всі знають, тут же показали мені ціле досьє на Дмитра Андрієвського, сказали, що цій людині в'їзд в Росію заборонений. Я говорю: а Руслану Кисілю чому в'їзд заборонений? Тому що ви його помічник, напевно, розділяєте його погляди.

Після кількахвилинних телефонних перемовин прикордонники таки не пустили Руслана в Росію. Не зважили навіть на причину подорожі: ховати батька поїхала сама дружина. З тяжким серцем їй довелося залишити чоловіка в руках співробітників російських спецслужб. А ті влаштували кількагодинний допит про ситуацію в Україні.

Руслан Кисіль, помічник народного депутата України:

- А чому там так? А як зараз настрій в Києві? А чому ввели війська в Донбас? Чому в Слов'янську така ситуація? Ви ж знаєте, що цих повстанців (вони не називають їх сепаратистами) підтримує 90% мешканців Донбасу. Заборонили мені виходити будь-куди. Там по периметру забор такий. В супроводі прапорщика я міг прогулятися трохи, щоб не сидіти у приміщенні. 

Загалом Руслан провів під наглядом російських спецслужбовців одинадцять годин. Потім його посадовили на потяг назад до Києва, а в паспорті поставили печатку із забороню в'їзду до Російської федерації. Законних підстав для цього чоловік від спецслужбовців так і не почув.

Докладніше в телевізійному сюжеті каналу НТН http://ntn.ua/uk/news/society/2014/04/28/13479

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online