Головна / Новини / Великодні подарунки від Дмитра Андрієвського отримали діти школи-інтернату № 17 м. Києва

Великодні подарунки від Дмитра Андрієвського отримали діти школи-інтернату № 17 м. Києва


 AKUZ8325“Щодня, протягом великоднього тижня, разом з моїми помічниками ми вітали мешканців Солом’янського району, в першу чергу, дітей-сиріт, дітей, які навчаються у школах-інтернатах, пансіонерів, інвалідів, малозабепечених. Я глибоко переконаний, що великі речі бачаться в малому. І відроджуючи країну, вирішуючи її соціальні проблеми, потрібно сьогодні і зараз приділяти увагу найбільш вразлим і беззахисним, тим, хто не може самостійно вирішити свої проблеми і позбавлений родинної турботи і уваги”, - зазначив народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

До Великодня діти школи-інтернату № 2 та спеціальної загальнооосвітньої школи-інтернату №17 (для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку) отримали у подарунок від Дмитра Андрієвського солодкі кулічі.

Під час зустрічей, керівництво інтернатів звернулося до народного депутата з проханням сприяти у вирішенні проблем пов’язаних з ремонтом будівель, покращенням матеріально-технічного стану та побутових умов інтернатів.

“Допомога освітнім закладам  є одним з пріоритетів моєї депутатської роботи на окрузі. Ми докладемо максимум зусиль, щоб всі проблеми були вирішені, а діти отримали належні умови життя і навчання”, - запевнив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online