Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав проведення конкурсу «Містер і Міс ІЕЕ» в НТУУ «КПІ»

Дмитро Андрієвський підтримав проведення конкурсу «Містер і Міс ІЕЕ» в НТУУ «КПІ»


Випускники НТУУ «КПІ» Дмитро Андрієвький та Руслан Кисіль традиційно підтримали проведення конкурсу «Містер і Міс» Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «Київський політехнічний інститут».

AKUZ8004

«Зі студентських років я памятаю, які прекрасні свята, різноманітні конкурси, змагання проходили в інституті. Приємно, що ці культурні традиції зберігіються довгі роки, і я з великим задоволенням постійно підтримую студентські ініціативи. Спільно з керівництвом університету, профспілками, студентськими організаціями «КПІ» ми щороку проводимо десятки заходів», - зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ8012

 «Для нас з Дмитром Андрієвським  Інститут енергозбереження і енергоменеджменту «КПІ» - це рідний факультет, раніше гірничо-технічний. Тут працюють  наші викладачі, наші колеги. Ми з особливою теплотою і увагою ставимося до своєї альма-матер і намагаємося завжди її підтримувати. Сьогодні студентство хвилюють багато проблем, серед них і перенаселення гуртожитків, побутові умови. Питання дозвілля і відпочинку також є одним з найбільш актуальних. На прохання студентів ми вже декілька років поспіль облаштовуємо спортивні майданчики і спортивні кімнати в гуртожитках. А такі конкурси як «Містер і Міс» факультет, та університет вже давно стали очікуваним святом для всіх студентів «КПІ», - підкреслив помічник народного депутата Руслан Кисіль.      

Нагадаємо, студенти НТУУ «КПІ» отримують  іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка присуджується за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Переможці - студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень. Сьогодні це найбільша стипендія в Україні. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online