Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів зустріч з пенсіонерами Солом’янського району

Дмитро Андрієвський провів зустріч з пенсіонерами Солом’янського району


 

AKUZ7045 1

«У цей великодній святковий тиждень ми маємо прекрасну нагоду зустрітися, поспілкуватися, приділити увагу і надати допомогу тим, хто найбільше цього потребує. Щодня до моєї громадської приймальні надходять звернення від пенсіонерів, інвалідів, багатодітних батьків із проханням надати допомогу або сприяти у вирішенні болючих життєвих проблем. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб якомога більше мешканців отримали таку допомогу», – зазначив під час зустрічі з пенсіонерами та малозабезпеченими мешканцями Солом’янського району народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський. 

Під час зустрічі з депутатом кияни ставили питання щодо політичної ситуації в країні, висловлювали свою стурбованість ситуацією на Сході України та в Криму. Стосовно актуальних проблем столиці й, зокрема, району, мешканці просили сприяти у вирішенні проблем житлово-комунального господарства, благоустрою прибудинкових територій, ремонту будинків та будівництва дитячих майданчиків.

Протягом тижня 154 мешканці Соломянського району отримали від народного депутата допомогу на лікування, у зв’язку із втратою годувальника, по догляду за інвалідами та хворими дітьми.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online