Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з Великоднем школу-інтернат № 2 м. Києва

Дмитро Андрієвський привітав з Великоднем школу-інтернат № 2 м. Києва


AKUZ6692

«Свято Воскресіння Христового – це символ перемоги життя і милосердя. Діти завжди потребують нашої уваги і турботи, особливо ті, які не мають сім’ї,  виховуються в інтернатах і не відчувають сімейного тепла і захисту. Це так важливо - принести їм частку свого серця, турботи, сказати їм теплі слова і подарувати подарунок. Найважливіша подяка – це їх щира посмішка і радість», -  зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

115  вихованців та педагогічний колектив школи-інтернату № 2 м. Києва Соломянського району отримали у подарунок солодкі великодні кулічі від народного депутата Дмитра Андрієвського.

AKUZ6737

Під час зустрічі з народним депутатом викладачі інтернату задавали запитання щодо актуальних подій  в країні, а також стосовно збереження зарплат, передбачуваних виплат та муніципальних надбавок. Політик запевнив їх, що  на теперішній час влада максимально намагається захистити найбільш вразливі і соціально незахищені верстви населення та працівників бюджетної сфери. Зокрема, київські депутати-мажоритарники роблять все можливе, щоб захистити працівників освітньої сфери і сфери охорони здоров’я.

AKUZ6588

Нагадаємо, свято Великодня Дмитро Андрієвський зустрів разом із своїми виборцями в храмі Дмитра Солунського в Жулянах. Півтори тисячі киян отримали від депутата великодні подарунки – святкові кулічі.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online