Головна / Новини / Верховна Рада на пленарному тижні 15-18 квітня ухвалила низку важливих рішень, - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада на пленарному тижні 15-18 квітня ухвалила низку важливих рішень, - Дмитро Андрієвський


AKUZ4635

«Враховуючи загострення ситуації у східних регіонах країни, пов'язане з посиленням агресії з боку Російської Федерації, Верховна Рада України ухвалила низку важливих рішень. За ініціативою депутатської фракції «Батьківщина» було прийнято Заяву Верховної Ради України "Про ініціативу міжнародних переговорів щодо деескалації ситуації навколо України". З метою підвищення обороноздатності держави прийнято постанови: «Про режим використання грошових благодійних пожертв на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України», та «Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв'язку з агресією Російської Федерації», - зазначив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик зауважив, що одним з болючих питань Верховної Ради залишаються проблеми окупованих територій. Парламент ухвалив Закони «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підвищення фінансової самостійності Автономної Республіки Крим та міста Севастополь)».

AKUZ4237

«Минулого тижня парламент ухвалив низку законопроектів спрямованих на лібералізацію візового режиму з ЄС, а саме: «Про внесення змін до деяких законів України, пов'язаних з діяльністю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання та протидії дискримінації)» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Верховна Рада розпочала реформування у сфері державних ЗМІ, ухваливши Закон «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

AKUZ4929

«З метою сприяння розвитку економіки та бізнесу, стабілізації економічної ситуації в країні, парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу», яким передбачається відмову від обов'язковості та перехід до добровільності використання печаток суб'єктами господарювання приватного права, а також з метою спрощення та прискорення процедури відкриття бізнесу законопроектом планується скасувати сплату реєстраційного збору, а також встановити механізм здійснення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців шляхом подання електронних документів», - підводячи підсумки пленарного тижня, зазначив Дмитро Андрієвський. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online