Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав конкурс на кращу кімнату гуртожитку КПІ

Дмитро Андрієвський підтримав конкурс на кращу кімнату гуртожитку КПІ


AKUZ7515

«Вже багато років поспіль, разом з моїм однокурсником, випускником Київського Політехнічного інституту Русланом Кисілем, ми підтримуємо різноманітні студентські культурні та спортивні заходи в КПІ. Серед них і традиційний конкурс-огляд «Краща кімната гуртожитку Студмістечка», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ7549

Політик підкреслив, що свого часу сам був студентом цього вишу, мешкав у гуртожитку КПІ, і не з розповідей знає всі особливості студентського побуту і дозвілля.

AKUZ7384

«Переконаний, такі конкурси стимулюють студентів підтримувати свої помешкання в охайному стані. Дбати про свій побут. Піклуватися про тих, хто стане мешканцем гуртожитку в майбутньому. Пригадую, як у свої студентські роки, разом з Дмитром Андрієвським, ми своїми руками зробили ремонт у кімнаті. Адже ми розуміли, що це наше помешкання на найближчі п’ять років», – зазначив Руслан Кисіль.

AKUZ7726

В конкурсі взяло участь 14 гуртожитків Студмістечка НТУУ «КПІ». Переможці та учасники отримали цінні призи від випускників Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля і Профкому студентів. Серед подарунків: пилосос, мультиварка, принтер, тостери, вафельниці, блендери.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online