Головна / Новини / Школярі Солом’янки отримали допомогу від Дмитра Андрієвського

Школярі Солом’янки отримали допомогу від Дмитра Андрієвського


AKUZ5239

У громадській приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського відбулися  зустріч з представниками батьківських колективів шкіл та дитячих дошкільних закладів житлового масиву “Відрадний” Солом’янського району столиці.

Батьки скаржилися на недостатнє фінансування шкіл та дитячих садків, необхідність власним коштом вирішувати проблеми здійснення ремонтів, закупівлі меблів, заміни вікон тощо. Вони звернулися до депутата з проханням допомогти відремонтувати та збудувати нові дитячі майданчики на житловому масиві “Відрадний”. Мешканці обурювалися тим, що вже багато років не ремонтуються під’їзди та не здійснюється асфальтування і благоустрій прибудинкових територій.

«Сьогодні велика кількість проблем району потребує негайного вирішення. У 2013 році було зірвано виконання програми соціально-економічного розвитку міста. Заплановані в районі роботи щодо капітального ремонту будинків, ремонту доріг, вирішення проблем житлово-комунального господарства так і залишилися на папері. Київська громада 25 травня обиратиме  мера міста і Київраду. Переконаний, кияни отримають професійну і відповідальну владу. Буде відновлено всі дієві механізми місцевого самоврядування. Наступним нашим кроком у Верховній Раді повинно стати ухвалення закону про повернення 50 % сплачуваного киянами податку на доходи фізичних осіб», - зазначив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5349 

Після зустрічей 70 юних соломянців отримали подарунки від народного депутата – набори шкільного канцелярського приладдя.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online