Головна / Новини / Щоб врятувати країну, Верховна Рада ухвалила антикризові законопроекти, - Дмитро Андрієвський

Щоб врятувати країну, Верховна Рада ухвалила антикризові законопроекти, - Дмитро Андрієвський


AKUZ1601

«На пленарному тижні 25-28 березня Верховна Рада ухвалила низку важливих законопроектів. Серед антикорупційних законопроектів закон  «Про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо підсилення прозорості закупівель підприємств)». Щоб забезпечити відкритість і прозорість державних закупівель, прийнято законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації". Це надасть громадянам значні права щодо контролю за діями органів влади, проведенням державних закупівель, діяльністю природних монополій», - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

AKUZ3507

Політик підкреслив, що серед актуальних і вкрай важливих законопроектів ухвалено Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гарантій для працівників на час виконання обов'язків щодо мобілізації)», яким гарантується право на збереження робочого місця особам мобілізованим до армії.

AKUZ3858

«Принципово важливим кроком парламенту стало ухвалення  законопроекту «Про відновлення довіри до судової системи України». А також підтримано у першому читанні законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відміни утилізаційного збору та акцизу з переобладнання транспортного засобу)», ­ -  переконаний депутат.

AKUZ4062

Дмитро Андрієвський наголосив, щоб запобігти банкрутства держави, Верховна Рада ухвалила законопроекти «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та «про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

«Незважаючи на непопулярність заходів передбачених цими законопроектами, а саме скорочення бюджетних видатків, заморожування розмірів соціальних виплат, підвищення податків, народні депутати підтримати ці законодавчі ініціативи щоб забезпечити стабільність у державі», - зазначив народний депутат.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online