Головна / Новини / Держава повинна визначити основні засади житлової політики, - Дмитро Андрієвський

Держава повинна визначити основні засади житлової політики, - Дмитро Андрієвський


AKUZ262626 березня Комітет з питань будівництва містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Верховної Ради України підтримав законопроект "Про основні засади державної житлової політики", одним з авторів якого  є народний депутат Дмитро Андрієвський.

«Прийняття Закону України “Про основні засади державної житлової політики” стане базовим для визначення основних способів реалізації конституційного права громадян на житло», – зазначив під час засідання Комітету, Заступник Голови Комітету, народний депутат Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що житлова політика держави повинна  бути прогнозованою і публічною, треба створити умови для доступності житла відповідно до фінансових можливостей громадян, забезпечити державні та місцеві соціальні гарантії. Слід також запровадити поетапне вирішення  житлової потреби громадян відповідно до Державної житлової програми та регіональних програм, врахувати соціальні, економічні, містобудівні, технічні, демографічні, екологічні та регіональні умови.

    

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online