Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів черговий депутатський прийом

Дмитро Андрієвський провів черговий депутатський прийом


«Під час подій, що відбувалися на Майдані протягом грудня, січня, лютого, ми щоденно зустрічалися і спілкувалися в наметі нашої громадської приймальні з великою кількістю людей.Та скарги чи прохання допомогти надходилипереважно від мешканців інших регіонів України, й зокрема східних.Я щиро дякую активістам нашого району, які постійно нас підтримували і допомагали,були завжди пліч-о-пліч”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

andr dep priem-01

Депутат підкреслив, що проблем в районі пов’язаних з ЖКГ, благоустроєм, власністю, пенсіями, соціальним захистом не стало менше, але принципово змінився настрій і ставлення людей до влади. 

andr dep priem-02

“Ми повинні зберегти і виправдати той кредит довіри, який сьогодні отримала влада від громадян”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

andr dep priem-03

З проханням допомогти зрушити з місця кримінальну справу, розгляд якої триває вже понад п’ять років, звернувся до депутата мешканець Солом’янського району. Через ласий шматок землі на Трухановому острові, де була розташована спортивна школа, керівником якої він був, на чоловіка вчинили замах на життя. Постраждалий ледь оговтався від поранень і вже декілька років марно оббиває пороги судів у пошуках справедливості. Щоб допомогти у розв’язанні цього питання, Дмитро Андрієвський надав Віталію Володимировичу адвоката.

Мешканці будинку по вул. Смілянській 117 звернулися до депутата з проханням допомогти вирішити питання ремонту даху. Вже декілька років поспіль дах тече. Від цього потерпають не лише мешканці верхніх поверхів, а й весь будинок. У під’їздах постійна сирість і пліснява.

andr dep priem-04

Олена Іванівна поскаржилася Дмитру Андрієвському на те, що в її будинку власники квартири на першому поверсі зайняли близько 8 м.кв площі аварійного виходу. Мешканка Жулян бідкалася, що біля її будинку розрито величезну траншею,в яку покладено труби, але вони так і стоять розритими, створюючи значні незручності для проходу і проїзду. Ще один мешканець Жулян не знає, що йому робити з сусідами, які розпочавши будівництво на своїй ділянці, поступово захоплюють частину його території. А мешканці проспекту Відрадний обурювалися реорганізацією КП “Відрадненське” та перенесенням частини комунальних служб на вулицю Г.Севастополя 14-а, що спричинило незручності для мешканців району. 

andr dep priem-05

Під час депутатського прийому матеріальну допомогу від Дмитра Андрієвського отримала мати-одиначка, яка виховує дитину-інваліда з ДЦП.

andr dep priem-06

“Сьогодні актуальними стали питання відновлення справедливості, це стосується чи затягнутих судових справ, чи права власності, неповернутих банківських вкладів, незаконного захоплення і привласнення чужого майна, або зазіхання на частку землі сусіда. Очевидно, що в суспільстві відбулися докорінні зміни. З’явилася надія й віра в те, що свою правду можна відстояти і захистити. Ми докладемо максимум зусиль, щоб всі ці сподівання були втілені в життя”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online