Головна / Новини / Сьогодні Верховна Рада має найвищу підтримку громадян, - Дмитро Андрієвський

Сьогодні Верховна Рада має найвищу підтримку громадян, - Дмитро Андрієвський


AKUZ6886

“За результатами соціологічних досліджень, проведених “Центром Разумкова”, майже 60 % громадян сьогодні довіряють Верховній Раді і прем’єр міністру України. Це важливий показник консолідації суспільства”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Підводячи підсумки роботи парламенту 11-14 березня, політик наголосив, що у зв’язку з напруженою ситуацією, яка склалася в Криму, основну увагу було приділено її врегулюванню. Зокрема, Верховною Радою були ухвалені постанови «Про Звернення Верховної Ради України до держав-гарантів безпеки України» та «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй». В них Верховна Рада закликала міжнародне співтовариство виконати свої зобов’язання, та вжити заходів щодо підтримки територіальної цілісності України.

AKUZ7533

“З метою посилення безпеки держави було прийнято Закон України «Про Національну гвардію України». Також Верховна Рада у відповідній постанові підтвердила курс України на інтеграцію до Європейського Союзу та визначила першочергові заходи у цьому напрямку”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ6917

Депутат наголосив, що з метою проведення найближчим часом чесних і прозорих виборів, внесено зміни до Закону України «Про вибори Президента України» та прийнято у першому читанні «Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу)» (р.№2664)

“Парламент ухвалив законопроект «Про реабілітацію осіб, які були незаконно засуджені. Щоб забезпечити повноцінне функціонування органів державної влади було обрано 4 судді Конституційного Суду”, - зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online