Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом зі своєю командою привітали жінок студмістечка НТУУ «КПІ» зі святом Весни

Дмитро Андрієвський разом зі своєю командою привітали жінок студмістечка НТУУ «КПІ» зі святом Весни


AKUZ3871

«Щороку напередодні Міжнародного жіночого дня ми вітаємо дівчат та жінок НТУУ «КПІ». З нагоди свята студенти влаштували конкурс «Феєрія краси», в якому змагалися стилісти, перукарі, візажисти, моделі. Разом з моєю командою, випускником «КПІ» Русланом Кисілем та депутатом Київради Максимом Шкуро, ми із задоволенням підтримали проведення цього конкурсу й надали учасникам призи й подарунки. Ми щиро вітаємо всіх жінок зі святом і бажаємо миру й добра, краси та любові, весняного настрою і оптимізму», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ2328

«Символічно, що разом з весною ми відчуваємо зараз не лише пробудження природи, а й пробудження країни. Віримо, сподіваємося та докладемо максимум зусиль, щоб наша країна процвітала. В цьому піднесенні безперечно важлива роль належить жінкам. Дякуємо вам за підтримку й теплоту ваших сердець», - підкреслив у привітанні помічник народного депутата, випускник "КПІ" Руслан Кисіль.

AKUZ3815

Вітаючи співробітниць студмістечка НТУУ «КПІ», депутат Київради Максим Шкуро наголосив, що підтримка й співпраця з університетом залишається одним з пріоритетів роботи команди народного депутата Дмитра Андрієвського.

AKUZ2152

«Ми розуміємо наскільки важливо сьогодні підтримати молодь і студентство, адже саме вони вже завтра будуватимуть нашу державу і визначатимуть її майбутнє», - зазначив Максим Шкуро.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online