Головна / Новини / Верховна Рада скасувала депутатські пільги, - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада скасувала депутатські пільги, - Дмитро Андрієвський


AKUZ8655«Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України", яким скасувала низку пільг народних депутатів. Ця вимога була одним з пунктів моєї передвиборчої програми. Сьогодні вона виконана», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Законопроектом передбачено скасування виплата заробітної плати депутатам, які припинили виконання повноважень протягом одного року, в окремих випадках - двох, а в окремих випадках до виходу на пенсію у розмірі 50%.

Скасовується виплата двохмісячіної допомоги на оздоровлення під час відпустки.

Скасовується право депутата на безплатне користування всіма видами транспорту і встановлюється ліміт коштів на проїзд для виконання депутатських повноважень.

Скасовується право забезпечення службовим житлом або компеснації для поліпшення житлових умов. Для депутатів, які територіально знаходяться більше ніж за 30 кілометрів від меж Києва передбачається можливість видачі ліміту коштів для винаймання готелю. При чому це надання здійснюється за заявою, список депутатів, які просять про такі кошти, підлягає опублікуванню в газеті "Голос України".

Скасовується виплата дванадцятимісячних посадових окладів при виході на пенсію депутатів, безоплатне забезпечення путівками під час відпусток, державне страхування за рахунок коштів із держбюджету.

Вилучаються статті, якими визначалося, що у разі дострокового припинення повноважень Верховної Ради народний депутат має право на отримання одноразової грошової допомоги у трикратному розмірі його місячної зарплати на день припинення депутатських повноважень.

Також вилучається норма, якою народному депутатові надавалося право безкоштовного користування залами офіційних делегацій аеропортів та аеровокзалів, залізничних вокзалів і станцій, морських та річкових вокзалів і портів та право на безкоштовне паркування автомобіля, яким він користується, на всій території України.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online