Головна / Новини / В Україні відбуваються історичні події. Режим Януковича повалено. Розпочалися докорінні зміни системи влади, - Дмитро Андрієвський

В Україні відбуваються історичні події. Режим Януковича повалено. Розпочалися докорінні зміни системи влади, - Дмитро Андрієвський


AKUZ5306“21-24 лютого Верховна Рада прийняла рішення, які дозволили зберегти країну та закласти основи подолання надзвичайної кризи в історії країни. Призначено дострокові вибори Президента України більшістю голосів, яка передбачена Конституцією для імпічменту. Рада в той же час відновила дію Конституції 2004 року, яка передбачає більше запобіжників від узурпації та зловживань владою”, - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

“Український парламент ухвалив закон про недопущення переслідувань затриманих учасників масових акцій протесту. Згідно із законом від відповідальності звільняються не лише ті, хто уже був затриманий, а й ті, проти кого такі справи можуть бути відкриті. Закон також звільняє від адмінвідповідальності усіх осіб, яким виписані штрафи та забрані права, у тому числі, автомайданівців. Верховна Рада підтримала надання державної допомоги учасникам массових акцій протесту, постраждалим та членам їх сімей”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Було ухвалено ряд законів, спрямованих на відновлення системи управління державою, зокрема скасовані положення законів, які приймалися протягом останнього року з метою подальшого пограбування держави (відмінені закони, які дозволяли керувати судами в ручному режимі, позбавляли повноважень місцеві органи влади).

Призначено вибори Київського міського голови та Київради. Найближчим часом будуть прийняті рішення про проведення виборів мерів в інших великих містах, де міські голови були незаконно усунуті з посад, а вибори не призначалися з огляду на низьку підтримку в них влади (мова йде про Чернівці, Черкаси).

Прийнято Закон, яким забороняється ліквідація та реорганізація закладів охорони здоров’я.

Прийнято рішення про повернення резиденції "Межигір'я" у державну власність.

“Зараз головне завдання сформувати коаліцію і уряд народної довіри”, - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online