Головна / Новини / Вибори Київського міського голови та Київради призначено разом з виборами Президента на 25 травня, - Дмитро Андрієвський

Вибори Київського міського голови та Київради призначено разом з виборами Президента на 25 травня, - Дмитро Андрієвський


AKUZ5191“Сьогодні Верховна Рада підтримала постанову про проведення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради. Вибори призначено одночасно з виборами Президента України на неділю 25 травня 2014 року”, - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

Депутат нагадав, що термін повноважень Київради закінчився ще 2 червня 2013 року, цього ж місяця подав у відставку й мер Києва. Центральній виборчій комісії доручили встановити обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення виборів, Кабмін має вжити заходів щодо забезпечення фінансування.

“Наступним кроком, який ми повинні зробити – це ухвалити закон, який поверне Києву 50 % сплачуваних киянами податку на доходи фізичних осіб. І разом з відповідальною, обраною киянами владою, місто отримає необхідний ресурс для свого розвитку”, - підкреслив Дмитро АндрієвськийГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online