Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Верховна Рада ухвалила Постанову про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України

Дмитро Андрієвський: Верховна Рада ухвалила Постанову про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України


AKUZ0527

“Припинення вогню і насильства – це найважливіше, що потрібно було зробити. Втрата сотні людських життів, вбиті і поранені на вулицях Києва у мирний час - не мають жодних виправдань. Сьогодні моральний обов’язок кожного депутата зробити все, щоб припинити і запобігти в майбітньому кровопролиття і громадянського протистояння. Зробити все, щоб гарантувати своєму народові і країні свободу, цілісність, захист прав і життя, збереження честі і гідності”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ0097

Політик наголосив, що постанова була ухвалена прозоро і легітимно. За неї проголосувало 236 народних депутатів. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

- Постанова зобов’язує припинити вогонь, війська і ВВ – мають повернутися в місця постійної дислокації.

- Передбачає заборону використання зброї.

- Постанова забороняє блокувати транспортні комунікації, обмежувати пересування транспорту.

- Кабінету міністрів і органам державної влади доручено заборонити СБУ, МВС, збройним силам та іншим органам виконувати програму антитерористичних заходів, оскільки вони протирічать Конституції.

- В постанові наголошується, що надзвичайний стан може ввести лише Верховна Рада.

- Кабінету міністрів та іншим органам державної влади доручено надати необхідну допомогу родинам загиблих, а також забезпечити необхідним лікуванням постраждалих.

- Генпрокуратура зобов'язана провести повне розслідування фактів загибелі та насильства щодо учасників акцій.

- Органи досудового слідства повинні звернутися до суду щодо звільнення з-під варти і припинення кримінального переслідування учасників протесту.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online