Головна / Новини / Дмитро Андрієвський вимагає від Володимира Макеєнка негайно відновити роботу київського метрополітену

Дмитро Андрієвський вимагає від Володимира Макеєнка негайно відновити роботу київського метрополітену


“Київський метрополітен є стратегічним транспортним об`єктом у місті з понад трьохмільйонним населенням й площею 836 квадратних кілометрів. Середньодобові перевезення у робочі дні становлять 1,7 млн. пасажирів, у вихідні - 940 тисяч. Повна зупинка метрополітену є безпрецедентним кроком, адже такого не відбувалося жодного разу за 54 роки його існування”, - йдеться у зверненні народного депутата України Дмитра Андрієвського до новопризначеного голови Київської міської державної адміністрації Володимира Макеєнка.

Депутат наголосив, що самовільне прийняття рішень, які призводять до значних проблем у забезпеченні життєдіяльності міста посилює напругу в суспільстві та призводить до загострення настроїв громадян щодо призначених посадових осіб, які діють всупереч інтересам киян.

“Робота наземного комунального громадського транспорту, навіть в посиленому режимі, не здатна компенсувати відсутність роботи метрополітену в такому великому місті. Це призводить до значних незручностей для мешканців Києва, які не можуть швидко й вчасно потрапити додому, на роботу, в медичні, навчальні заклади. 18 лютого через неготовність міського транспорту до такого навантаження, люди змушені були йти пішки додому десятки кілометрів”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик звернув увагу на те, що попри запевнення голови КМДА щодо безкоштовного проїзду міським наземним комунальним транспортом, з пасажирів вимагають оплату проїзду.

“Зупинка роботи київського метрополітену є неприпустимою, безпідставною і незаконною. Тому наполягаю негайно відновити роботу підземного транспорту”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online