Головна / Новини / Дмитро Андрієвський вшанував пам’ять воїнів-афганців

Дмитро Андрієвський вшанував пам’ять воїнів-афганців


AKUZ8026

“Минуло 25 років відтоді, як радянські війська було виведено з Афганістану. В цій війні загинуло близько трьох тисяч українців, і залишилися тисячі скалічених життів. Вона назавжди закарбувалася в нашій пам’яті. Сьогодні обов’язок держави потурбуватися про ветеранів війни в Афганістані, про їхні сім’ї, про сім’ї загиблих, про інвалідів”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

AKUZ8070

Разом з колегами, народними депутатами та кількома тисячами ветеранів-афганців, Дмитро Андрієвський поклав квіти до монумента воїнам-афганцям та взяв участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці виводу військ з Афганістану на Майдані Незалежності.

AKUZ8151

“Щира подяка і слава всім героям афганцям, які сьогодні з власним народом стоять на захисті своєї країни, свободи і життя кожного українця”, - подякував афганцям Дмитро Андрієвський.

AKUZ8098

Як відомо, Дмитро Андрієвський проходив службу в підрозділах Радянської армії, які розташовувались на території Підмосков’я, Прибалтики, Середньої Азії. Після закінчення навчального підрозділу потрапив до Афганістану, де отримав поранення.

Foto 1

Фото з приватного архіву Дмитра Андрієвського: Афганістан, Ташкурган, лютий 1986 р.

Foto 2

Фото з приватного архіву Дмитра Андрієвського: Афганістан, Мазарі-Шариф, червень 1986 р.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online