Головна / Новини / На Майдані Незалежності цілодобово працює громадська приймальня Дмитра Андрієвського

На Майдані Незалежності цілодобово працює громадська приймальня Дмитра Андрієвського


IMG 8073

«Вже 12 років поспіль працює моя громадська приймальня в Солом'янському районі столиці на вулиці Металістів, 9. І вже два місяці цілодобово працює оперативна громадська приймальня в наметі на Майдані Незалежності”, - зазначив народний депутата України Дмитро Андрієвський.

IMG 8111

Депутат підкреслив, що регулярно особисто проводить зустрічі і чергує в наметі, а його помічники там знаходяться постійно.

“Важливо, що сьогодні до роботи нашої громадської приймальні на Майдані долучається багато активістів Солом’янського району”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

IMG 7920

“Щоденно в наметі ми отримуємо по декілька звернень. Люди з різними проблемами шукають допомоги і підтримки. Та більшість з них, як не дивно, - мешканці східних регіонів країни: з Донецька, Луганська, Краматорська”, - повідомив політик.

IMG 8213

“Не знаходячи підтримки на місцях, зіткнувшись зі свавіллям, бездіяльністю і безкарністю співробітників правоохоронних органів, хабарництвом чиновників, люди у відчаї шукають можливості вирішення своїх проблем на Майдані у Києві. Частина звернень – це скарги громадян на роботу слідчих і бездіяльність та несправедливість судів. Левова частка звернень надходить від пенсіонерів і соціально незахищених громадян. Вони сьогодні опинилися за межею бідності сам на сам зі своїми проблемами. Велика кількість людей приходить просто висловити підтримку і обмінятися думками. Наше головне завдання сьогодні бути разом, підтримувати один одного і впевнено йти до перемоги”, - переконаний Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online