Головна / Новини / “Нам вдалося добитися того, що в Жулянах розпочали роботи з добудови системи водовідведення”, - Дмитро Андрієвський

“Нам вдалося добитися того, що в Жулянах розпочали роботи з добудови системи водовідведення”, - Дмитро Андрієвський


AKUZ7396-1

"Спільними зусиллями, разом з мешканцями мікрорайону Жуляни, нам вдалося добитися того, що в мікрорайоні розпочали роботи з будівництва системи відведення поверхневих вод у річку Нивка",- зазначив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Дмитро Андрієвський.

Депутат наголосив, що наслідки березневої повені 2013 року мешканці Жулян відчувають і до сьогодні. Це стосується і якості питної води, яка не відповідає нормам, і стану підтоплених будівель, підвалів, присадибних ділянок.

AKUZ7332

“Протягом року я направив близько 10-ти депутатських звернень Голові Київської міської державної адміністрації та відповідним управлінням КМДА з вимогами вжити термінових заходів щодо подолання наслідків весняної повені у Жулянах, усунення її причин та недопущення таких надзвичайних ситуацій у майбутньому. В одній з відповідей міська влада пообіцяла обов’язково розглянути питання:
- фінансування заходів із добудови мереж системи водопониження та водовідведення;
- відновлення робіт ІІ черги реконструкції прилеглої до мікрорайону «Жуляни» ділянки Кільцевої дороги, якими передбачено заходи водовідведення вздовж вул. Ватутіна;
- прокладання водопровідної труби під Кільцевою дорогою;
- обвалування території мікрорайону Жуляни на межі з полями Києво-Святошинського району», – повідомив Дмитро Андрієвський.

AKUZ7382

На теперішній час на вулицю Ватутіна і Шевченка в мікрорайоні Жуляни Солом'янського району столиці завезено труби діаметром 1000 мм та розпочато роботи з їх прокладання.

Замовник робіт КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» КК «Київавтодор». Вартість робіт складає 7 млн. гривень. Першу чергу відповідних робіт розпочато 16 січня 2014 року.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online