Головна / Новини / Верховна Рада відмінила «диктаторські закони» 16 січня, натомість регіонали разом з комуністами ухвалили закон «про заручників», - Дмитро Андрієвський

Верховна Рада відмінила «диктаторські закони» 16 січня, натомість регіонали разом з комуністами ухвалили закон «про заручників», - Дмитро Андрієвський


AKUZ1346

"На позачерговій сесії Верховної Ради нам вдалося добитися скасування "диктаторських" законів, які провладна більшість ухвалила в незаконний спосіб 16 січня. Натомість регіонали разом з комуністами ухвалили свій закон про амністію, який фактично є законом про "заручників", – зазначив народний депутат від фракції ВО "Батьківщина" Дмитро Андрієвський.

Політик зауважив, що законом передбачено цинічні умови звільнення незаконно затриманих і ув’язнених учасників мирних акцій в обмін на звільнення мітингувальниками адміністративних будівель, автошляхів, вулиць, площ, тощо.

«Опозиція передала заяву відповідно до закону України про регламент, яка забороняє голові ВР підписувати цей закон. Адже закон про амністію учасників акцій протесту в Україні було ухвалено на засіданні Верховної Ради в середу за допомогою примусу, тиску та фальсифікацій, як і під час голосування 16 січня, йдеться в спільній заяві лідерів опозиції», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online