Головна / Новини / Під час депутатського прийому 98 пенсіонерів та малозабезпечених мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу

Під час депутатського прийому 98 пенсіонерів та малозабезпечених мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу


\"AKUZ8260\"

Народний депутат України Дмитро Андрієвський спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро провели депутатський прийом та вручили 98 мешканцям Солом’янського району столиці матеріальну допомогу. Серед тих хто отримав кошти переважна більшість пенсіонери, інваліди, малозабезпечені громадяни, ті, хто потребує коштів на лікування.

\"AKUZ8305\"

Під час зустрічі мешканці району висловили обурення діями влади та силових структур. «Важко повірити у те, що зараз відбувається у центрі столиці. Ми не хочемо кривавого протистояння, не хочемо жити в страху за своє життя і життя наших дітей. Ми хочемо миру і спокою, хочемо жити у вільній і заможній країні», - наголосила Рима Вікторівна.

\"AKUZ8122\"

«Жахливі події, які сьогодні розгортаються в країні, стали страшними наслідками того, що влада не бачить, не чує і не поважає власний народ. Диктаторські закони, соціальна несправедливість, безперспективність та відсутність стратегії європейського розвитку країни довели людей до відчаю», – зазначив Дмитро Андрієвський.

\"AKUZ8391\"

Політик підкреслив, що замість підвищення пенсій і зарплат, обладнання лікарень, забезпечення шкіл та вузів, влада цинічно збільшує фінансування силових структур, зміцнюючи режим диктатури.

\"AKUZ8053\"

«Ми постійно опікуємося нашими пенсіонерами і малозабезпеченими громадянами. Сотні мешканців Солом’янскього району сьогодні стоять у черзі за адресною матеріальною допомогою. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб таку допомогу вони отримали», – запевнив солом’янців Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online