Головна / Новини / Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янського району столиці різдвяну виставу “Лускунчик” в театрі ім. Івана Франка

Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янського району столиці різдвяну виставу “Лускунчик” в театрі ім. Івана Франка


AKUZ3589

Різдвяним подарунком дітям Солом’янського району столиці від народного депутата України Дмитра Андрієвського стала прем’єра вистави “Лускунчик” в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

AKUZ3710

Понад 800 школярів, вихованців дитячих садків, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин разом з батьками відвідали виставу.

AKUZ3615

“Наші різдвяні зустрічі в театрі вже стали доброю традицією. Ми вже багато років поспіль даруємо дітям новорічні вистави. Минулого року, саме в цьому театрі, ми подивилися казку-мюзикл “Попелюшка”, цього року запросили дітей на прем’єру однієї з найулюбленіших новорічних казок “Лускунчик”, - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

AKUZ3546

Привітати глядачів прийшли також депутат Київради Максим Шкуро та настоятель храму Дмитра Солунського в Жулянах, владика Миколай.

AKUZ3847

“В казці про Лускунчика, видатний письменник Гофман говорить нам про те, що добро, терпіння, турбота, хоробрість та віра зможуть перемогти зло і зробити людину по-справжньому щасливою. Я бажаю всім добра, радості, сімейного затишку і здійснення мрій та сподівань у Новому році”, - наголосив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online