Головна / Новини / Громада Солом'янського району столиці разом зі своїм депутатом Дмитром Андрієвським взяла участь у Народному Віче "Солідарність проти терору"

Громада Солом'янського району столиці разом зі своїм депутатом Дмитром Андрієвським взяла участь у Народному Віче "Солідарність проти терору"


“Вже шосте Народне Віче відбулося на Майдані Незалежності. Наші вимоги залишаються незмінними. Влада повинна припинити терор, погрози, моральний і фізичний тиск на учасників мирного спротиву, звільнити всіх політичних в’язнів”, - зазначив народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

AKUZ0989

Громада Солом’янського району столиці разом зі своїм народним депутатом Дмитром Андрієвським взяла участь у багатотисячному Народному Віче на Майдані Незалежності, що пройшло під гаслом "Солідарність проти терору".

AKUZ0492

Тисячі людей вкотре вийшли на Майдан Незалежності. Активність мирного спротиву не згасає. Попри очікування влади, сотні тисяч українців готові до перемоги відстоювати свої прагнення на Євромайдані.

AKUZ0883

Учасники Народного Віче на Майдані Незалежності ухвалили новий програмний маніфест ВО "Майдан". Так, найближчим часом активісти Євромайдану мають на меті домогтися звільнення та реабілітації всіх заарештованих за участь в акціях протестів, припинення терору, погроз, морального та фізичного тиску на учасників мирного спротиву, звільнення всіх політичних в’язнів.

AKUZ0314

"У довгостроковій перспективі маємо домогтися побудови в Україні демократичної, правової держави з соціально-орієнтованою економікою, ухвалення нової Конституції, децентралізації влади, докорінної зміни Кабміну, відновлення правосуддя, докорінних реформ правоохоронних органів та проведення реформи освіти із обов’язковим впровадженням курсу громадянської освіти та прав людини", - йдеться у документі.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online