Головна / Новини / Понад 300 дітей Солом’янського району отримали подарунки від Дмитра Андрієвського

Понад 300 дітей Солом’янського району отримали подарунки від Дмитра Андрієвського


AKUZ0203

“Сьогодні районна влада тисне на керівників навчальних закладів, щоб вони не зверталися по допомогу до депутатів від опозиції й не проводили сустрічі з батьками та працівниками. Тому ми допомагаємо персонально кожному. Ті кошти, які могли б піти, наприклад, на закупівлю меблів для шкіл, обладнання для спортивних залів, виконання ремонтних робіт та інше, ми спрямовуємо на адресну матеріальну допомогу” - зазначив під час зустрічі з батьківськими колективами шкіл та дитячих садків Солом’янського району народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський.

AKUZ0276

Політик підкреслив, що разом з депутатом Київради Максимом Шкуро, напередодні новорічних свят, провів вже п’ять зустрічей с батьківськими колективами.

AKUZ9994

“Люди постійно скаржаться на те, що з них у школах та дитячих садках продовжують збирати гроші на закупівлю меблів, ремонти, інші потреби. Крім того, мешканців турбують безліч проблем, які утворилися у сфері житлово-комунального господарства району. Не ремонтуються будинки і під’їзди, дороги та інженерні мережі, занедбані дитячі майданчики. На цьому тлі влада впевнено звітує про суттєві покращення”, - наголосив народний депутат.

AKUZ0079

Під час зустрічей з депутатами понад 300 дітей Солом’янського району столиці отримали подарунки – портфель з набором канцелярського шкільного приладдя та набори для творчості. Депутат також запросив дітей та їхніх батьків відвідати святкову новорічну виставу “Лускунчик” в театрі імені Івана Франка.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online