Головна / Новини / Ми вимагаємо від МВС та його очільника Віталія Захарченка негайного і об’єктивного розслідування справи звірячого побиття журналістки Тетяни Чорновол, - Дмитро Андрієвський

Ми вимагаємо від МВС та його очільника Віталія Захарченка негайного і об’єктивного розслідування справи звірячого побиття журналістки Тетяни Чорновол, - Дмитро Андрієвський


“Ми вимагаємо від Міністерства Внутрішніх Справ України та його очільника Віталія Захарченка негайного і об’єктивного розслідування справи стосовно звірячого побиття журналістки Тетяни Чорновол. Всі винні мають бути притягнуті до відповідальності і понести суворе покарання”, - зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

Вночі, через  годину після побиття Тетяни Чорновол, народні депутати Дмитро Андрієвський, Віталій Ярема разом з громадськими активістами Зоряном Шкіряком та Олексієм Гриценко прибули на місце подій і допомагали у здійсненні шпиталізації Тетяни.

Політик підкреслив, що сьогодні не покарано і не притягнуто до відповідальності жодної особи, яка брала участь у кривавому розгоні студентського Майдану в ніч з 29 на 30 листопада, побитті журналістів та мирних громадян під час штурму Адміністрації Президента на Банковій 1-го грудня, під час спроби силової зачистки Майдану в ніч з 10 на 11 грудня. Водночас, кількість жертв щодня зростає, не припиняється залякування та напади на журналістів та активістів Євромайданів по всій Україні, й зокрема в Києві та Харкові. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online