Головна / Новини / Проект держбюджету на 2014 рік для Києва – це знову пограбування на 10 мільярдів гривень, – Дмитро Андрієвський

Проект держбюджету на 2014 рік для Києва – це знову пограбування на 10 мільярдів гривень, – Дмитро Андрієвський


AKUZ2055

«Влада намагається протягнути грабіжницький проект держбюджету на 2014 рік. З бюджету Києва, як і минулого року, вилучається 50 % податку на доходи фізичних осіб, а це близько 8,5 мільярдів гривень, крім того, ще  1,5 мільярди вилучень. Загалом Київ знову втратить близько 10 мільярдів гривень, не маючи можливості вирішувати актуальні й болючі проблеми міста, забезпечувати його розвиток. Проектом бюджету також не передбачено коштів на виконання Києвом функцій столиці», - зазначив в ефірі радіо «Голос Столиці» народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що проектом держбюджету можуть бути зупинені соціальні виплати афганцям, чорнобильцям, виплати, передбачені законом про статус суддів, законом про державну службу.

«Фракція «Батьківщина» запропонувала до 2 січня працювати у пленарному режимі, щоб забезпечити належну процедуру розгляду проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Регламенту Верховної Ради України. Але Партія регіонів не погодилась з цими пропозиціями та підтримала свій проект постанови, яким передбачено розгляд бюджету в січні місяці з порушенням визначеної законодавством процедури», – підкреслив у коментарях журналісту радіо «Голос Столиці» Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, одним з перших законопроектів, який розробив та зареєстрував народний депутат Дмитро Андрієвський був  законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до доходу бюджету міста Києва).Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online