Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав студентів та викладачів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ “КПІ” з Днем енергетика та Днем інституту

Дмитро Андрієвський привітав студентів та викладачів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ “КПІ” з Днем енергетика та Днем інституту


AKUZ8381

Цього року Інститут енергозбереження та енергоменджменту НТУУ “КПІ”, колишній гірничий факультет, святкував своє 67-річчя. В день факультету та напередодні професійного свята Дня енергетика студентів і викладачів привітали випускники інституту, народний депутат України Дмитро Андрієвський та  колишній депутат Солом'янської райради, помічник народного депутата Руслан Кисіль.

AKUZ8449

“Я пишаюся тим, що є випускником НТУУ “КПІ”. Впевнений, професія, яку здобувають сьогодні студенти в інституті енергозбереження і енергоменджменту, необхідна і вкрай актуальна для нашої країни, зокрема - розвитку енергетичної галузі. Не випадково кажуть, що навчитися можна лише тому, що ти любиш. Бажаю кожному любити свою професію і досягнути в ній успіхів”, - зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

AKUZ8715

Традиційно, свято відбулося за підтримки випускників ІЕЕ – Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля. 

Студенти подякували Дмитру Андрієвському та Руслану Кисілю, за те, що як випускники вони не забувають свою альма-матер, завжди допомагають та постійно відвідують інститут. Депутатам також вручили пам'ятні подарунки з символікою інституту.

AKUZ8747Нагадаємо, впродовж 11років Дмитро Андрієвський підтримує проведення  культурних і спортивних заходів для студентів, різноманітних свят, олімпіад, допомагає здійснювати розвиток інфраструктури студмістечка та його благоустрій. Задля підтримки талановитої молоді Дмитро Андрієвський започаткував іменну стипендію для кращих студентів “КПІ”, яка сьогодні є найбільшою в Україні.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online