Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у вдкритті меморіальної дошки видатному вченому Артуру Праховнику

Дмитро Андрієвський взяв участь у вдкритті меморіальної дошки видатному вченому Артуру Праховнику


AKUZ8232

Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті меморіальної дошки видатному українському вченому, академіку Академії наук України, Заслуженому діячу науки і техніки України, доктору технічних наук, професору, директору Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» Артуру Веніаміновичу Праховнику.

AKUZ8285

«Мені пощастило свого часу бути учнем Артура Веніаміновича. Сьогодні, вшановуючи його пам’ять, ми зберігаємо традиції, які започаткував цей видатний вчений і талановитий викладач, ми продовжуємо його справу. Адже, як мудро колись сказав відомий філософ: “Життя тих, хто пішов від нас, продовжується в пам’яті живих”, - зазначив під час відкриття Дмитро Андрієвський.

AKUZ8302

Минулого року за підтримки Дмитра Андрієвського в НТУУ “КПІ” також було відкрито учбову аудиторію імені Артура Праховника.

Саме Артур Праховник став засновником і першим директором правонаступника гірничого факультету – Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут». Протягом 20-ти років А. В. Праховник очолював інститут. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online